W sobotę i niedzielę 21 i 22 lutego 2015 roku Parafia MB Różańcowej w Lisiej Górze przeżywała wizytację kanoniczną. W sobotę 21 lutego Ks. Biskup Stanisław Salaterski bierzmował młodzież gimnazjalną z klas trzecich. Po Bierzmowaniu spotkał się w kościele z lektorami, ministrantami, DSM, scholą i grupą młodzieżową a następnie z księżmi na plebanii. W tym dniu wizytował także kancelarię parafialną.

W niedzielę 22 lutego Ks. Biskup Stanisław głosił kazania w czasie Mszy św. niedzielnych. Między Mszami spotkał się w domu parafialnym z PRG, PRD, Caritas, Akcją Katolicką, szafarzami Komunii św. i pracownikami parafialnymi. Liderzy grup przedstawili Ks. Biskupowi co robią na rzecz parafii. Ks. Biskup podziękował wszystkim obecnym za zaangażowanie w sprawy parafii i udzielił błogosławieństwa. W czasie sumy Ks. Biskup konsekrował ołtarz soborowy i umieścił w nim relikwie bł. Karoliny oraz poświęcił tabernakulum. Po sumie odbyło się spotkanie z Siostrami Zakonnymi w ich domu. Z powodu choroby Ks. Biskup opuścił niektóre punkty wizytacji.