W dniach 29 i 30 kwietnia 2015 roku naszą parafię nawiedził obraz Jezusa Miłosiernego. Przygotowaniem tego wielkiego wydarzenia była Nowenna Tygodni oraz rekolekcje o Bożym Miłosierdziu, które przeprowadził Ks. Prałat Andrzej Rams. Obraz Pana Jezusa z wielką rzeszą wiernych witał w naszej parafii Ks. Bp Stanisław Salaterski, który odprawił Mszę św. na rozpoczęcie nawiedzenia. O godz. 22.00 Mszę św. za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne sprawowali księża rodacy oraz byli wikariusze. W czwartek 30 kwietnia była Msza św. dla chorych o godz. 9.00 oraz dla Zespołu Szkół w Lisiej Górze o godz. 11.00 Przez całą dobę wierni licznie wypełniali świątynię wypraszając Miłosierdzie Boże.  Wiele próśb, podziękowań i świadectw wpisano do księgi pamiątkowej nawiedzenia. W szkołach powstało 28 kół koronkowych.