31 maja i 14 czerwca 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury młodzież z Gimnazjum w Lisiej Górze wystawiła sztukę teatralną zatytułowaną „Jeżeli Chrystus nie zmartwychwstał”. Przedstawienie reżyserowali Ks. Grzegorz Krakowski i nauczycielka Bernadeta Kolasa. Młodzież ukazała w tej sztuce, że życie ludzkie traci sens bez zmartwychwstania Pana Jezusa. Młodzież dostarczyła wielu wzruszeń widzom. Widowisko zostało przygotowane i przedstawione w sposób profesjonalny. To już druga sztuka teatralna wystawiana na scenie GOK-u. Dziękujemy za umocnienie naszej wiary w zmartwychwstanie Pańskie. Czekamy na następny występ.