Dnia 11 marca 2014 roku w kościele parafialnym św. Wojciecha w Lisiej Górze młodzież z Lisiej Góry, Łukowej, Starych Żukowic, Zaczarnia, Brnia i Śmigna przyjęła sakrament Bierzmowania. Do Bierzmowania z Lisiej Góry przystąpiło 39 osób. Wszystkiej młodzieży bierzmowanej było ponad 130 osób. Bierzmowania udzielił Ks. Bp Jan Piotrowski. Młodzież przygotowała się do Bierrzmowania przez udział w trzydniowych rekolekcjach w Gródku oraz biorąc udział w triduum w parafii. Bierzmowani złożyli przyrzeczenia abstynenckie. Dzięki mocy Ducha św. i własnemu wysiłkowi bierzmowani mają być apostołami Chrystusa w swoim środowisku.