18 marca 2014 roku przedstawiciele parafii w Lisiej Górze uczestniczyli w drodze krzyżowej śladami bł. Karoliny Kózkówny w Wał Rudzie. Następnie uczestniczyli w Mszy św. w sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie. W czasie Mszy św.  nasza delegacja z Ks. Proboszczem otrzymała relikwie bł. Karoliny. Relikwie umieszczono w naszym kościele parafialnym. Do czasu rozpoczęcia rekolekcji z bł. Karoliną, 6 kwietnia 2014 roku, które przeprowadzi Ks. Prałat Zbigniew Szostak, kustosz sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie wierni modlą się o dobre przeżycie rekolekcji. Te działania duszpasterskie podjęto w Roku Bł. Karoliny w związku z setną rocznicą jej męczeńskiej śmierci.