Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Start / Aktualności / Grupy duszpasterskie / Historia parafii / Kancelaria parafialna / Zwiedzanie kościoła / PUZZLE / KONTAKT

 

Lista lektorów

 

1.Czosnyka Edward

 

2.Gieroń Józef

 

3.Białas Szymon

 

4.Kuta Paweł

 

5.Potempa Krzysztof

 

6.Potempa Piotr

 

7.Pyrek Mateusz

 

8.Pyrek Jakub

 

9.Wijas Marek

 

10.Bujak Adam

 

11.Rusznica Lucjan

 

12.Gąsienica Wojciech

 

13.Jakubowski Marcin

 

14.Mikuła Kamil

 

15.Bogacz Patryk

 

16.Bednarz Patryk

 

17.Madej Daniel

 

18.Stono Piotr

 

19.Taraszka Patryk

 

20.Stańczyk Kamil

 

21.Flis Marcin

 

22.Szymura Konrad

 

23.Kubisztal Dariusz

 

24.Lulek Konrad

 

25.Kurnik Jakub

 

26.Klimek Szczepan

 

27.Łabno Marcin

 

28.Łabno Mateusz

 

29.Taraszka Aleksander

 

30.Ostręga Kamil

 

31.Maziarz Damian

 

32.Bujak Kamil

 

33.Bomba Mateusz

 

34.Bomba Łukasz

 

35.Piątek Michał

 

36.Murzyn Damian

 

Służenie lektorów w niedziele i święta

Godzina

I czytanie

II czytanie

Modlitwa wiernych

psalm

Sobota 18.00

Bujak Adam

Rusznica Lucjan

Gąsienica Wojciech

Jakubowski Marcin

6.50

Czosnyka Edward

Rusznica Lucjan

Mikuła Kamil

 

8.30

Bednarz Patryk

Niedziele nieparzyste

Madej Daniel

Niedziele nieparzyste

Stono Piotr

Jakubowski Marcin

Taraszka Patryk

Niedziele parzyste

Stańczyk Kamil

Niedziele parzyste

10.30

Flis Marcin

Bujak Adam

Szymura Konrad

Kubisztal Dariusz

16.00

I niedz.

Lulek Konrad

Kurnik Jakub

Gąsienica Wojciech

 

II i IV niedz.

Pyrek Mateusz

Pyrek Jakub

III niedz.

Bogacz Patryk

Łabno Marcin

V niedz.

Taraszka Patryk

Stańczyk Kamil

 

Służenie lektorów w dni powszednie

Dzień

Godzina

czytanie

modlitwa wiernych

poniedziałek

6.30

 

 

18.00

Lulek Konrad

Madej Daniel

wtorek

6.30

 

 

18.00

Bednarz Patryk

Taraszka Patryk

środa

6.30

 

 

18.00

 

 

czwartek

6.30

Łabno Marcin

Kurnik Jakub

18.00

Flis Marcin

Szymura Konrad

piątek

6.30

 

 

18.00

Stono Piotr