Jutro 13 czerwca o godz. 19.00 będzie Nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na nie wszystkie róże różańcowe i parafian chętnych do modlitwy oraz wszystkie dzieci ze Szkoły Podstawowej i młodzież z Gimnazjum. Figurę Matki Bożej będą niosły róże Józefy Rusznicy, Zofii Słowik i Stefana Stono. Prosimy o kwiaty od tych róż do figury Matki Bożej.

W środę po Mszach św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę po wieczornej Mszy św. krąg biblijny w domu parafialnym.

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z Jezusem Eucharystycznym w ramach przygotowań do ŚDM.

W niedzielę – 19 czerwca b.r. będziemy przeżywać Diecezjalne Święto Rodziny. Ks. Biskup Andrzej Jeż zaprasza przedstawicieli rodzin z całej diecezji na starosądeckie Błonia. Centralnym punktem będzie Msza św. o godz. 11.00 sprawowana przy Ołtarzu Papieskim w intencji rodzin. Po jej zakończeniu odbędzie się festyn dla rodzin. Organizowana jest pielgrzymka autokarową do Starego Sącza z naszego dekanatu Tarnów – Północ. Zachęcamy wiernych do pielgrzymki. Koszt przejazdu autokarem 15 zł. od osoby. Wyjazd autokaru z parkingu kościelnego o godz. 8.15 Zapisy w kiosku parafialnym.

W przyszłą niedzielę odpust w Brniu. Suma odpustowa o godz. 11.00

Godzinki poprowadzi w przyszłą niedzielę róża Marii Wielgus. Dziękujemy za udział w Godzinkach róży Józefy Wenc.

Różaniec poprowadzi w przyszłą niedzielę róża Genowefy Armatys. Dziękujemy za udział w różańcu róży Mariana Wardzały.

q  jak powstaje miasteczko w Brzegach, które pod koniec lipca przyjmie 2 miliony pielgrzymów na ŚDM

q  kim jest nowy ambasador Polski przy Stolicy Apostolskiej?

q  o nowym filmie o Bożym Miłosierdziu, który trafi do młodych, którzy przyjadą na ŚDM, a wcześniej zostanie dołączony do „GN”

q  relacja ze spotkania młodzieży na Lednicy

q  o Elisie Lardani, włoskiej matce, która oddała życie rodząc czwarte dziecko

q  dlaczego bez pszczół zaginie życie na ziemi

q  tematem numeru jest wiara, która jest portem ocalenia

W nowym „MGN”:

q  specjalna pocztówka, którą możesz wysłać do papieża Franciszka

q  mistrzowski dodatek! Plakat- terminarz z wszystkimi meczami Euro 2016

Prosimy radnych z ul. Jaracza i Południowej o zebranie w tym tygodniu ofiar na sprzątanie i kwiaty do kościoła. Listy do odebrania w zakrystii.

Wyjazd Akcji Katolickiej do Częstochowy w sobotę o godz. 5.30